Vahded Karoser Üst Yapı Sis. San. Tic. Ltd. Şti. Firmamızın ticari hayatı; 1997 yılında, Sultangazi ilçesinde LPG ve Damacana Su Bayiliği alarak başlamıştır. 2014 Yılı itibariyle Başakşehir İlçesi İ.O.S. Bölgesinde Karoser Üst Yapı sektörüne de adım atarak, iş hacmini ve çeşitliliğini artırmıştır.

Karoser Üst Yapı sektöründe; İLK leri ve EN leri kendisine ilke edinerek yola çıkmış, kısa sürede bu doğrultu da değişik başarılara imza atmıştır. Kaliteli malzeme ve işçilik anlayışı ile hareket ederek, bu sektörde önemli bir pay sahıbı olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

Bu anlamda; Kamyon ve Kamyonet araçlar üzerine; Kayar Yan Brandalı Üst Yapılar, Frigorifik Üst Yapılar, Polyester (Fiber) Üst Yapılar, Sabit Brandalı Üst Yapılar, Kapalı Alüminyum - Kapalı Sac Üst Yapılar, Açık Alüminyum - Açık Sac Üst Yapılar ve Değişik Amaçlı Mobil Proje Üst Yapılarını imalatına dahil etmiştir. Aynı zamanda hali hazırda kullanılmakta olan Üst Yapıların Tamirat - Tadilat ve Boya işlemlerini de hizmet olarak sunmaya başlamıştır.

MİSYON

Vahded Karoser olarak, müşterilerimize kaliteli ve sağlam ürünler sunmayı amaçlar, değişik alternatif ve uygun çözümler sunarak kullanıcılarımızın memnuniyetini ön planda tutarız.

VİZYON

Kaliteli malzeme ve işçilik anlayışı ile kullanıcıların iş yükünü hafifletmek, kaliteyi sürekli müşteri memnuniyeti ilkesine dayandırarak bu memnuniyetin sınırsız olduğunun bilincinde olmak.

 

Vahded Karoser

Karoser Üst Yapınız Garantimiz Altındadır...
Sizlere Profesyonel Hizmetler Sunuyoruz...